تعمیرات صندلی اداری

شاید متوجه این موضوع نباشید, اما صندلی اداری شما هر روز سخت کار می کند! جلو و عقب حرکت کردن و بلند شدن و نشستن فشار زیادی را به قطعات خاص صندلی اداری وارد می کند. خوشبختانه نیازی نیست هر بار که صندلی خراب شد ، کل صندلی خود را تعویض کنید. ما در نوین ماندگار با تعویض قطعه آسیب دیده ,صندلی را احیا می کنیم. نوین ماندگار بهترین خدمات تعمیر صندلی اداری را با بهترین کیفیت ارائه می دهد.

کدام قطعات صندلی اداری زودتر خراب می شوند؟

معمولاً ابتدا چرخ ها خراب می شوند, سپس پایه شروع به شکستن می کند و در آخر گاز درون جک خالی می شود و مانع از بالا ماندن صندلی شما در موقعیت دلخواه شما می شود. اندکی بعد صندلی اداری کم کم از کار می افتد و مکانیزم صندلی نیز خراب می شود. در این مرحله شما این تصور را دارید که صندلی اداری باید تعویض شود, اما همه این موارد لزوماً به معنای زمان جایگزین کردن صندلی اداری نیست. با نوین ماندگار تماس بگیرید و در مورد تعمیرات صندلی اداری و اینکه چه قطعاتی را می خواهید جایگزین کنید مشاوره رایگان دریافت کنید. شماره تماس : 66729078-021

تعمیر صندلی اداری

ما در نوین ماندگار به شما کمک می کنیم تا مشکلات صندلی اداری شما رفع شود و مجددا بتوانید از صندلی اداری استفاده کنید. گاهی مشکلات صندلی اداری اساسی می باشد و نیاز به تجهیزات کارگاهی دارد که در این صورت, ما صندلی شما را به کارگاه منتقل می کنیم و آن را تعمیر می کنیم. کارگاه نوین ماندگار آماده ارائه خدمات تعمیر صندلی اداری در سراسر شهر تهران می باشد.

تعمیر صندلی اداری در محل

برای تعمیرات جزئی نیاز نیست که صندلی به محل کارگاه نوین ماندگار منتقل شود, این کار هم وقت گیر هست و هم هزینه زیادی در پی خواهد داشت, برای تعمیرات صندلی اداری جزئی ما به محل شما می آییم و صندلی های اداری شما را تعمیر می کنیم. در اکثر موارد مشکلات صندلی اداری با تعویض قطعات صندلی اداری حل می شود, تکنسین های نوین ماندگار با تجهیزات کامل در محل شما حاضر می شوند و قطعات صندلی اداری را تعویض می کنند. خدمات تعمیر صندلی اداری در محل توسط  نوین ماندگار در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود و در وقت و هزینه های شما صرفه جویی می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید