تعمیرات تخصصی صندلی اداری

تعمیرات تخصصی صندلی اداری

تعمیر صندلی اداری

صندلی ها اداری مهمترین بخش مبلمان اداری در محل کار شما هستند, این که شما با نشستن روی صندلی احساس راحتی داشته باشید بسیار مهم است. نشستن در حالت صحیح در طول روز باعث می شود کمر و گردن شما از آسیب در امان بماند و نشستن صحیح فقط روی صندلی سالم امکانپذیر است. اگر صندلی اداری آسیب دیده باشد و ارتفاع و عمق آن به درستی تنظیم نشود تهدیدی برای سلامتی شما خواهد بود.

 تعمیرات تخصصی صندلی اداری

ما در نوین ماندگار با کمک گرفتن از یک تیم متخصص و حرفه ای ، می توانیم صندلی های شما را به طور کامل به شرایط اولیه آنها بازگردانیم. تعمیر صندلی اداری فقط یکی از خدماتی است که ما ارائه می دهیم, ما با چندین دهه تجربه ، تا به امروز تقریباً  صدها نوع مختلف صندلی را تعمیر کرده ایم. اگر به تعمیرات تخصصی صندلی اداری در شهر تهران نیاز دارید ، همین امروز با نوین ماندگار از طریق این شماره 66729078-021 تماس بگیرید.

 خدمات تعمیر صندلی نوین ماندگار

بعد از سالها استفاده ممکن است صندلی های اداری مورد علاقه شما به درستی کار نکنند و یا دچار پارگی روکش شده باشند، در این مواقع شما نباید اجازه دهید که وضعیت صندلی از این بدتر شود.  ما در نوین ماندگار هستیم تا به شما کمک کنیم که صندلی های اداری شما به شکل اولیه بازگردند و آماده استفاده مجدد شوند. علاوه بر این ، ما هنگام تعمیر صندلی ، به دوام و ماندگاری آن توجه ویژه ای می کنیم ، مطمئن باشید که صندلی ترمیم شده در نوین ماندگار برای سالهای طولانی دوام می آورد. از تعویض قطعات گرفته تا بازسازی صندلی اداری,  هدف ما این است که صندلی های اداری شما طول عمر مفید بیشتری داشته باشند.

 در هنگام ترمیم صندلی های شما ، به جز ترمیم بخش آسیب دیده ما به عیوب دیگری که می تواند باعث مشکلات احتمالی در آینده شود ، توجه ویژه ای خواهیم کرد.

 تعمیر صندلی اداری در محل

نوین ماندگار خدمات ویژه تعمیر صندلی اداری در محل را ارائه می دهد و باعث می شود که از ایجاد وقفه در کارهای شما جلوگیری شود. خدمات تعمیر صندلی اداری در محل شامل این موارد می شود :

  • تعویض جک صندلی اداری
  • تعویض مکانیزم صندلی اداری
  • تعویض پایه صندلی اداری
  • تعویض چرخ صندلی اداری
  • تعویض دسته صندلی اداری
  • و . . .

با تماس شما با نوین ماندگار و درخواست خدمات تعمیرصندلی اداری در محل ما به محل شما می آییم و صندلی های اداری شما را در محل تعمیر می کنیم. در صورت نیاز به تعمیرات اساسی صندلی شما را برای تعمیرات کامل به کارگاه خود منتقل می کنیم. صندلی های شکسته و یا قدیمی را دور نیندازید و از تکنسین های ما استفاده کنید تا صندلی های شما را به شکل اولیه خود بازگردانند. برای دریافت خدمات تخصصی تعمیرات صندلی اداری با نوین ماندگار از طریق این شماره  66729078-021 در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید